G-SOFT BC-W2-05/07/10-4 B/PEN 4S
RM4.30
Brand: G-SOFT
Name: BC-W2-05/07/10-4 B/PEN 4S
Type: Semi Gel
Point Size: 0.5mm, 0.7mm, 1.0mm
Quantity: 4
Colour: Black, Blue
Description
-Needle tip fine point 0.5mm, 0.7mm, 1.0mm
-Available in blue, black and red
-One packet contains 4 pens
Item available:
1. 0.5mm : Black 4s, blue 4s and asst 4s
2. 0.7mm : Black 4s, blue 4s and asst 4s
2. 1.0mm : Black 4s only